Elīna Garanča - vstupenky

Elīna Garanča - vstupenky

Mladá mezzo-sopranistka Elina Garanča - ozdoba předních operních scén - se sólovým programem vystoupí na Hanáckém operním festivalu 2014!

další informace ...

Ceny v přehledu

Objednat vstupenky
akceRegionydatum
OLOMOUC
Horní náměstí
Čt, 26.6.14
20:30 hod
 
cena od 700,00 Kč
ticketdirect možný vstupenky
FURTH/GÖTTWEIG
Stift Göttweig
St, 2.7.14
20:30 hod
 
cena od 3 555,00 Kč
vstupenky
KITZBÜHEL
Pfarrau-Park Open Air
So, 5.7.14
20:00 hod
 
cena od 1 586,50 Kč
vstupenky
1 - 3 od 3 akcí
Hanácký operní festival, jehož součástí jsou dva koncerty, bude dominovat hudebnímu létu roku 2014 v hanáckém regionu Olomouckého kraje. 26. června zavítá do Olomouce vynikající lotyšská mezosopranistka Elina Garanča.
Elina Garanča vystoupí v doprovdu Moravské filharmonie Olomouc. Jako host vystoupí nadějný a talentovaný tenorista Petr Nekoranec. Dirigovat bude světoznámý dirigent Karel Mark Chichon.
Vybudovaná koncertní stagiona pro téměř tři tisíce diváků v historickém centru Olomouce nadchne příznivce vážné hudby.
Mezzosopranistka Elina Garanča okouzluje diváky i kritiky krásou svého hlasu, vnímavou muzikálností i dramatickým nadáním. Díky tomu se rychle stala jednou z nejuznávanějších operních hvězd: vystupuje v prestižních operních domech a v sálech velkých symfonických orchestrů po celém světě. K vrcholům posledních let patří její vysoce oceňovaný debut v londýnské Královské opeře Covent Garden v titulní roli Bizetovy Carmen.

O tomto interpretovi

Biografie interpreta

Mladá mezzo-sopranistka Elīna Garanča získala rychle povědomi jedné ze světových operních hvězd díky svým vystoupením v hlavních operních domech a v sálech předních symfonických orchestrů po celém světě. Diváky i kritiky uchvacuje krásou svého hlasu, vnímavé muzikálnosti a v neposlední řadě svému dramatickému nadání na pódiu. Loňská sezóna začala ...
číst dále

Obrazová galerie

prohledávat dále