Hip Hop Kemp 2015 - vstupenky

14. ročník uspěšného Hip Hop Kemp festivalu je tu a přichází s opravdu nabitým line-upem

další informace ...

 • kdy & kdo

 • Fro mne a ostatní!

 • EVENTIM komunita

Vyberte si nyní své vstupenky:

Objednat vstupenky

Pro tuto akci byla vytvořena barevná vstupenka, tzv. fanticket. Barevnou vstupenku obdržíte poštou, pakliže si zvolíte jako způsob doručení doporučený dopis nebo cenné psaní.

akceRegionydatum
HRADEC KRÁLOVÉ
FESTIVALPARK
Čt, 20.8.15
0:00 hod
 
vstupenky k dispozici
dostupný ticketdirect - elektronická vstupenka vstupenky
1 - 1 od 1
14. ročník uspěšného Hip Hop Kemp festivalu je tu a přichází s opravdu nabitým line-upem

GHOSTFACE KILLAH & RAEKWON /USA/
JOEY BADA$$ /USA/
MOBB DEEP /USA/
YELAWOLF /USA/
PRHYME (DJ Premier & Royce Da 5'9”) /USA/
HOPSIN /USA/
EVIDENCE /USA/
DOPE DOD /NL/
GANG STARR FOUNDATION (Jeru The Damaja, Big Shug, Lil Dap of Group Home) /USA/
KONTRAFAKT /SK/
THE FOUR OWLS /UK/
MAJK SPIRIT /SK/
BIGG BOSS SHOWCASE (Vladimir 518, La4 & DJ Wich, Orion, DJ Mike Trafik, James Cole, Refew) /CZ/
EXPANSION TEAM SOUNDSYSTEM (DJ Babu & Rakaa) /USA/
PODZEMGANG /SK/
SMACK /CZ/
AKUA NARU /USA/
MEGALOH /DE/
SZPADYZOR CREW (donGURALesko, Shellerini, Gruby Mielzky, Rafi, Qlop, DJ KOSTEK) /PL/
HDBEENDOPE /USA/
SEPAR /SK/
BISZ & B.O.K. /PL/
DEMIGODZ (Apathy & Celph Titled + DJ Illegal of Snowgoons) /USA/
RETROGOTT & HULK HODN /DE/
PIO SQUAD /CZ/
REVERIE /USA/
STRAPO & DJ Spinhandz /SK/
VNM /PL/
PRO8L3M /PL/
PUMPKIN & VIN'S DA CUERO /FR/
SODOMA GOMORA /CZ/
KAIDŽAS & DJ LUCCO /SK/
DWA SLAWY /PL/
YZO EMPIRE (Logic, Jimmy Dickson, Jackpot, Lvcas Dope, CBCH + DJ Rusty) /CZ/

(aktualizováno 8.6.)
 •  
  Hip Hop Kemp
    4.2 hvězdičky, od 6 Fan Reportů
 • Hradec Králové - Česká republika

  22.8.14

  Hip Hop Kemp 2014 od Jakub Štěpánek, 24.8.14
  Těšil jsem se na Hip Hop Kemp jen kvůli interpretovi Madchild, bohužel jsem vynechal vystoupení Troublegangu, což mě mrzí. Souhrnně mohu říci, že vystoupení Madchilda jsem si užil. Bohužel, co mě zklamalo, tak to že jsem zakoupil VIP vstupenku a celkem toho lituji. Protože mi přišlo, že bylo pro VIP málo výhod a v podstatě, kdybych zakoupil normální vstupenku, tak bych udělal lépe kvůli ceně. Mám tím na mysli, že i když bylo řečeno, že se mohu setkat s interpretem, tak tomu tak nebylo. Dále záchody, které byly pro VIP pevné splachovací, tak ty samé byly i za 20,- Kč pro normální vstupenky. A jelikož jsem v kempu nestanoval, tudíž ani nevyužil sprchy, tak VIP vstupenka byla pro mě bezpředmětná. A nejvíce mě mrzelo, že jsem se nemohl potkat s již zmiňovaným interpretem Madchildem, kterého v ČR jen tak neuvidím. Každopádně Vám chci, alespoň poděkovat, že jste ho na Hip Hop Kemp vůbec pozvali a za to, že jsem si alespoň užil jeho show.
 • Hradec Králové - Festival Park (letiště)

  22.8.13

  První HHK, neskutečný zážitek! od Keepsmile, 23.9.13
  Letošní HHK byl pro mě prvním ročníkem. Hned Warm Up day nasadil laťku neskutečně vysoko. Vystupující rozdávali energii po tunách a opačná strana si náležitě užívala (SEPAR, DECKO, TONO S. & DJ MIKO (Gramo Rokkaz) /SK/). Probuzení ve V.I.P stanovém městečku bylo krásné. Ranní cigo nás probudilo a my jsme pokračovali v PÁRTY. Lidé přibývali a za chvíli se mi zdálo, že hustota je podobná čínskému metru. Samožřejmě všudy přítomné stánky všech typ (od growshopů, přes oblečení až po můj milovaný Burger King, pro který jsem do té doby musel jezdit na D11), nás přívětivě pohostili, sem tam nějaký pokecání a občas i další pokouření se spoustou příjemných lidí. Večerní program opět nezklamal a já nevěděl kam dřív. Takhle to probýhalo každý další den a já si přál, aby festival NIKDY NESKONČIL. Pár rad na závěr: A) Pokud na tenhle festival, tak rozhodně ne autem. Policie ČR prováděla kontrola bez přestávky a měla k tomu důvod. Na takovém to typu festivalu se sušená rostlina dostane určitě i k vám, takže to raději za volantem nepokoušejte. HK je celkem malé město, s kvalitní hromadnou dopravou a i pěší výlety přes celé město vám nezaberou víc jak 3 hodiny. B) S sebou si vemte jen tolik peněz, kolik opravdu chcete utratit, každá koruna navíc, prostě ráno není... Je to asi nějaké kouzlo, ale vždy najdete věc, kterou prostě potřebujete (povětšinou to bylo pivo, papírky či sluneční brýle). C) Obrňte se trpělivostí, opravdu je jí třeba. Festival pro takový počet lidí nikdy nebude 100 fungovat a ať se to týka třeba záchodů, front u stánku a vstupu až po né vždy uplně vlídné diváky či pořadatele. ALE URČITĚ, URČITĚ si v kalendáři zašktněte příští datum tohoto festivalu, protože jen tak vlastně zjistíte, jak úžasný zážitek to je!
 • Hradec Kralove - Letiste

  24.8.13

  Nejlepsi festival v CR a okoli od PaprikaZ, 26.8.13
  Jako kazdy rok HHK nezklamal. Ctyri dny plne zabavy a vynikajici hudby. Mohu jen doporucit a tesit se ze se tam pristi rok potkame

O tomto interpretovi

Biografie interpreta

Nejlepší hiphopový festival s atmosférou! Z malého festivalu pro pár tisíc domácích nadšenců, který začínal na koupališti v Pardubicích, se nyní stal festival, který si oblíbila celá Evropa, potažmo celý svět. Každoročně se potkají ve Festivalparku v Hradci Králové příznivci hip hopové kultury z domácích Čech spolu s fanoušky z Polska, Německa, Slo...
číst dále

Obrazová galerie

podobní umělci

prohledávat dále

FanTicket

U některých událostí je možný nákup barevné vstupenky tzv. FanTicket.