Hip Hop Kemp 2015 - vstupenky

První oznámená jména 2015: RUN THE JEWELS /USA/, YELAWOLF /USA/

další informace ...

 • kdy & kdo

 • Fro mne a ostatní!

 • EVENTIM komunita

Vyberte si nyní své vstupenky:

Objednat vstupenky
akceRegionydatum
HRADEC KRÁLOVÉ
FESTIVALPARK
Čt, 20.8.15
0:00 hod
 
vstupenky k dispozici
ticketdirect možný vstupenky
1 - 1 od 1
Nejlepší hiphopový festival s atmosférou!
Z malého festivalu pro pár tisíc domácích nadšenců, který začínal na koupališti v Pardubicích, se nyní stal festival, který si oblíbila celá Evropa, potažmo celý svět. Každoročně se potkají ve Festivalparku v Hradci Králové příznivci hip hopové kultury z domácích Čech spolu s fanoušky z Polska, Německa, Slovenska, Rakouska, Nizozemí, Anglie, Itálie, Chorvatska, Maďarska, ale i například ze Švédska, Austrálie či Mexika.
Podle CNN patří HHK mezi 50 nejlepších festivalů světa!

První oznámená jména 2015: RUN THE JEWELS /USA/, YELAWOLF /USA/
 •  
  Hip Hop Kemp
    4.4 hvězdičky, od 5 Fan Reportů
 • Hradec Králové - Festival Park (letiště)

  22.8.13

  První HHK, neskutečný zážitek! od Keepsmile, 23.9.13
  Letošní HHK byl pro mě prvním ročníkem. Hned Warm Up day nasadil laťku neskutečně vysoko. Vystupující rozdávali energii po tunách a opačná strana si náležitě užívala (SEPAR, DECKO, TONO S. & DJ MIKO (Gramo Rokkaz) /SK/). Probuzení ve V.I.P stanovém městečku bylo krásné. Ranní cigo nás probudilo a my jsme pokračovali v PÁRTY. Lidé přibývali a za chvíli se mi zdálo, že hustota je podobná čínskému metru. Samožřejmě všudy přítomné stánky všech typ (od growshopů, přes oblečení až po můj milovaný Burger King, pro který jsem do té doby musel jezdit na D11), nás přívětivě pohostili, sem tam nějaký pokecání a občas i další pokouření se spoustou příjemných lidí. Večerní program opět nezklamal a já nevěděl kam dřív. Takhle to probýhalo každý další den a já si přál, aby festival NIKDY NESKONČIL. Pár rad na závěr: A) Pokud na tenhle festival, tak rozhodně ne autem. Policie ČR prováděla kontrola bez přestávky a měla k tomu důvod. Na takovém to typu festivalu se sušená rostlina dostane určitě i k vám, takže to raději za volantem nepokoušejte. HK je celkem malé město, s kvalitní hromadnou dopravou a i pěší výlety přes celé město vám nezaberou víc jak 3 hodiny. B) S sebou si vemte jen tolik peněz, kolik opravdu chcete utratit, každá koruna navíc, prostě ráno není... Je to asi nějaké kouzlo, ale vždy najdete věc, kterou prostě potřebujete (povětšinou to bylo pivo, papírky či sluneční brýle). C) Obrňte se trpělivostí, opravdu je jí třeba. Festival pro takový počet lidí nikdy nebude 100 fungovat a ať se to týka třeba záchodů, front u stánku a vstupu až po né vždy uplně vlídné diváky či pořadatele. ALE URČITĚ, URČITĚ si v kalendáři zašktněte příští datum tohoto festivalu, protože jen tak vlastně zjistíte, jak úžasný zážitek to je!
 • Hradec Kralove - Letiste

  24.8.13

  Nejlepsi festival v CR a okoli od PaprikaZ, 26.8.13
  Jako kazdy rok HHK nezklamal. Ctyri dny plne zabavy a vynikajici hudby. Mohu jen doporucit a tesit se ze se tam pristi rok potkame
 • HRADEC KRÁLOVÉ - Festivalpark

  22.8.13

  HHK13 od Cimbo, 25.8.13
  Tak, vstupenky VIP sa predávali tým že je možnosť vstupu do backstage... to ale nehrozilo... Síce sme mali kľudný kemp, vstup do VIP Lounge, ale nikam inam... to ma trošku nasralo... vo VIP Lounge sa menili ceny chlastu podla obsahu promile v krvi barmaniek... rum s colou po prvé stál 80, potom 120, potom som dal kilo a presne to stačilo... Fronty na záchod a sprchy tiež neboli najpríjemnejšie čakačky, hlavne pri rannej sračke, keď už hovno značkuje v zákrute trenky, a pred tebou ešte 20 ludí v rade... Inak atmosféra popiči, akurát človek viac používal angličtinu, jak češtinu... samý nemec, poliak a iní cudzinci... akcia na úrovni, koncerty furt nebezpečne naplnené... ruky vo vzduchu, nikto nerýpal do nikoho kvôli tráve, proste bolo to tam fajn... :)

O tomto interpretovi

Biografie interpreta

Nejlepší hiphopový festival s atmosférou! Z malého festivalu pro pár tisíc domácích nadšenců, který začínal na koupališti v Pardubicích, se nyní stal festival, který si oblíbila celá Evropa, potažmo celý svět. Každoročně se potkají ve Festivalparku v Hradci Králové příznivci hip hopové kultury z domácích Čech spolu s fanoušky z Polska, Německa, Slo...
číst dále

Obrazová galerie

podobní umělci

prohledávat dále