Interpret

Kathy Kelly

sledovat: Kathy Kelly u eventim.cz

Kathy Anne Kelly, etablovaná producentka a zpěvačka slavných „The Kelly Family“ se vydala na sólovou dráhu. Má za sebou třicet let pěvecké kariéry a bilancuje. Famózní gospelová a folková zpěvačka se dala na cestu Evropou se svým „Solo with Pianist, Godspel – European Tour“ s doprovodem (bubny, basa, klávesy, kytara) a spolu s gospely evropského formátu, ale i s místními sbory. číst dáleTicketalarm - nezmeškejte už žádnou událost!

Registrací do služby Ticketalarm získáte přístup k novinkám o chystaných koncertech a událostech týkajících se Vašeho oblíbeného interpreta nebo akce.

O tomto interpretovi

Biografie interpreta

Kathy Anne Kelly, etablovaná producentka a zpěvačka slavných „The Kelly Family“ se vydala na sólovou dráhu. Má za sebou třicet let pěvecké kariéry a bilancuje. Famózní gospelová a folková zpěvačka se dala na cestu Evropou se svým „Solo with Pianist, Godspel – European Tour“ s doprovodem (bubny, basa, klávesy, kytara) a spolu s gospely evropského fo...
číst dále

Obrazová galerie

 •  
  Kathy Kelly
    5 hvězdiček, od 9 Fan Reportů
 • Brno - Kostel Nanebevzetí Panny Marie (U Jezuitů)

  4.6.11

  Dechberoucí zážitek od Klára, 3.7.12
  Kathy mě naprosto odzbrojila, a to jak zpěvem (z jejího hlasu jde mráz po zádech), tak i svým milým vystupováním. Ze starších songů jsme se dočkali např. Wholl come with me, An Angel, Only our rivers run free, Wearing of the green nebo Sick man. Zaznělo i Hallelujah (božský!!!) a další... A dostala mě písničkou Sally gardens, mám ji strašně ráda a vůbec jsem nečekala, že ji zazpívá. Jedním slovem - DOKONALOST
 • Brno - Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  4.6.11

  Moc pěkný koncert od Jaroslava, 10.1.12
  Velmi vydařený koncert, kterého jsem se zúčastnila původně díky známosti v účinkujícím sboru, K. Kelly si ale rychle získala mé sympatie. Krásný hlas, bezprostřední vystupování zpěvačky, známé melodie, perfektní souznění se sborem. Jediná má výtka se týká rozjíveného chování mladých příznivců zpěvačky, které koncert trochu rušilo, na druhou stranu se jedná o projev nadšení, který paní Kelly určitě potěšil. Dávám nejlepší možné hodnocení, slovo super sice nemám ráda, ale pět hvězdiček si koncert zaslouží.
 • Nitra - Piaristický kostol sv. Ladislava

  5.6.11

  Skvělé a nevšední vystoupení od Milan, 9.1.12
  Kathy Kelly vystoupila poprvé na Slovensku a její vystoupení bylo velice nevšední. Nitranskému publiku se v několika písních představila s místním folklórním sborem Matičiar. I když spolu vystupovali poprvé, Kathy a celý sbor vše zvdládli senzačně a vysloužili si bouřlivý potlesk. Atmosféra byla naprosto nepopsatelná.

podobné akce

 • Angelo Kelly

  Angelo Kelly

  9.5.15 - 9.5.15

  Nejmladší člen legendárních Kelly Family na "Mixtape" Tour Vol. II ...

  vstupenky od 819,00 Kčvstupenky

podobní umělci

prohledávat dále