Keltská Noc Harrachov - vstupenky

Tři sestry, Divokej Bill, vypsaná fiXa, Wohnout, a mnoho dalších na festivalu s nejlepším výhledem!

další informace ...

 • kdy & kdo

 • Fro mne a ostatní!

 • EVENTIM komunita

Vyberte si nyní své vstupenky:

Objednat vstupenky
akceRegionydatum
HARRACHOV
Areál skokanských můstků
Pá, 8.8.14
0:00 hod
 
cena od 616,00 Kč
ticketdirect možný vstupenky
HARRACHOV
Areál skokanských můstků
Pá, 8.8.14
12:00 hod
 
cena od 405,00 Kč
ticketdirect možný vstupenky
HARRACHOV
Areál skokanských můstků
So, 9.8.14
11:40 hod
 
cena od 405,00 Kč
ticketdirect možný vstupenky
1 - 3 od 3
Festival v nejvyšší nadmořské výšce a s nejlepším výhledem v ČR

Dne 8. srpna 2014 poctí Keltskou noc v Harrachově svojí účastí IVAN HLAS s kapelou ETC, zastoupí tak Michala Hrůzu a kapelu Hrůzy, která vzhledem k nedávným událostem nemůže na festivalu vystoupit. Ivan Hlas se na společných koncertech s kapelou ETC navrací ke svým rockovým kořenům - zde jej kromě stabilních spoluhráčů ze sestavy Ivan Hlas Trio doprovodí i muzikanti z kapely ETC. Ivan Hlas se tak po letech navrátí k bigbítu a vy uslyšíte písně jako „Malagelo, Na kolena, Jednou mi fotr povídá.“

7. – 9. 8. 2014 proběhne v Harrachově na doskočišti Mamutího můstku již 19. ročník festivalu Keltská noc! Festival si připisuje hned dvě výjimečná prvenství! A to za hudební přehlídku s nejlepším výhledem a zároveň je i v nejvyšší nadmořské výšce v ČR!

Letošní ročník Keltské noci bude opravdu nabitý hvězdami.

7. srpna 2014 je pro všechny připraven večírek pro nedočkavé, kde se vám představí místní nadějné kapely: Paralen i Ibalgin, CZE-HUN a VHS

8. srpna 2014 zahájí již tradičně obstará Krkonošská Dechovka a dále se na podiu vystřídají: All Friends Dead, Lucky Losers, Matahari, Lety Mimo, Čankišou, Balage Band feat. Tereza, Vypsaná Fixa, Divokej Bill, Debbi, De Bill Heads a překvapení.

9. srpna 2014 se můžete těšit na: All these Memories, Faces are Fiction, Flattus, Trautenberk, Totální nasazení, Doctor P.P., E!E, SPS, Wohnout, Krucipüsk o velké finále se již tradičně postará veselá „domácí“ parta TŘI SESTRY.

Pro návštěvníky bude mimo hudby připraveno i stanové městečko přímo na doskočišti Mamutího můstku, dětský koutek s nafukovacím hradem, oddychová zóna s čajovnou, soutěžní zóna Prima Cool a pro ty odvážnější i Bungee Jumping z televizní věže.

V areálu najdete i stánky se suvenýry, klobouky, parukami a merchem kapel. K dostání bude klasické festivalové občerstvení, ale i tradiční krkonošské speciality jako „Sejkory a Kyselo“. Výčepní místa budou nabízet nepasterizované pivo Gambrinus, alkoholické i nealkoholické nápoje a náročnější diváky jistě potěší koktejlový bar.
 •  
  Keltská Noc Harrachov
    4 hvězdičky, od 1 Fan Reportu
 • Harrachov - Harrachov, skokanské můstky

  10.8.12

  Velmi dobrý festival od Beneup, 13.8.12
  Keltská noc - to je výborná muzika, výborné prostředí skokanských můstků, výborné zásobení jídlem a pitím za docela slušné ceny, i když třeba krámků s blbostma (trika, placky atd.) by mohlo být víc. Perfektní ubytování, kdy stanové městečko je hned vedle produkční zóny. Mám jen dvě výhrady. ubytovat se můžete už ve čtvrtek, ale když chcete v pátek dopoledne do města a zpátky, musíte se prodírat lesem, neboť ochranka postaví plot tak, aby zakrýval i cestu a od stanů a ke stanům vás nepustí ani přes produkční zónu. Druhá výhrada patří záchodům - je jich třeba asi dvakrát tolik, když jsou plné už v pět odpoledne! Jinak super zábava

podobní umělci

prohledávat dále