Interpret

Lady Gaga

sledovat: Lady Gaga u eventim.cz

Stefani Joanne Angelina Germanotta (* 28. března 1986 Yonkers, New York) je americká zpěvačka-skladatelka a producentka italského původu. Její umělecký pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby skupiny Queen – Radio Ga Ga.

K říjnu 2011 činil celosvětový odhad jí prodaných nahrávek 23 miliónů alb a 64 miliónů singlů, Časopisy Time a Forbes ji v roce 2010 zařadily mezi 100 nejvlivnějších osobností světa, respektive 100 největších celebrit (na 4. místo). Forbes ji navíc hodnotil jako 7. nejmocnější ženu planety a pro rok 2011 ji označil za nejmocnější ženu planety.

Ticketalarm

Obdržíte email o spuštění prodeje vstupenek na koncert či událost vámi zvoleného interpreta.

 •  
  Lady Gaga
    4.8 hvězdičky, od 4 Fan Reportů
 • VÍDEŇ - Wiener Stadthalle

  2.11.14

  :)) od Klára, 24.1.15
  The ARTPOP Ball Tour byl prostě úžasný:) Bylo to skvělé, opravdu její hlas, komunikace s fanoušky, bylo to dokonalé, hrozně jsme si to s kamarádkama užily!:)
 • VÍDEŇ - Wiener Stadthalle

  18.8.12

  GREAT!! od patrik, 30.12.12
  Asi nejlepší koncert, který jsem kdy viděl! Úžasná výprava, skvělý zpěv a dokonalá komunikace s fanoušky. :)
 • VÍDEŇ - Wiener Stadthalle

  18.8.12

  super zažitek od Mana, 28.8.12
  Na koncert jsme jeli se synem z Brna autem.Cesta rychla a bez problemů.Parkovani take přimo u haly.Zažitek s koncertu užasný,už jen sledovat oblečeni fanoušků.Hala byla menši ,takže bylo dobře vidět ,ozvučení take super.Jemon jsme asi 1 hod čekali po předkapelach,než Lady Gaga přišla a předvedla svou šou. Po 2 přidaných pisničkach jsme se rozchazeli před pul dvanactou určitě spokojeni a těšici se na jeji dalši nove pisničky.

prohledávat dále