Sto zvířat - vstupenky

Sto zvířat - vstupenky

Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách - Tlustý turné

další informace ...

Ceny v přehledu

Objednat vstupenky
akceRegionydatum
FRÝDEK-MÍSTEK
Hudební klub Stoun
Pá, 20.2.15
20:00 hod
 
cena od 215,00 Kč
ticketdirect možný vstupenky
1 - 1 od 1
Na sklonku roku 2013 vydali Sto zvířat album nejen po děti Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách. Na podzim 2014 vyráží kapela na Tlustý turné věnované tomuto albu a samozřejmě Zvířata nevynechají ani Lucerna Music Bar.

Téma tak trochu “jiných” písní, bylo ve vzduchu už několik let a to nejen kvůli těm 20 dětem, které členové kapely mají… Textař a saxofonista Tomáš Belko vytáhl ze šuplíku texty, které mnohdy vznikly už v jeho adolescentním věku, doplnil je několika současnými a vzniklo tak zatím nejhravější a nejpestřejší album kapely, kde pod hudbou je podepsán zpěvák a perkusionista Honza Kalina a jedná se tak o “manželský” projekt této letité autorské dvojice. Na desce najdete nejen ska a reggae, ale také starý swing, doo-wap, latinu, ethno, rockabilly i vojenský pochod. Zkrátka takový pokus o malou hudební encyklopedii, aby děti měly šanci seznámit se i s žánry, které se v rádiích příliš nehrají.
 •  
  Sto zvířat
    4.5 hvězdičky, od 2 Fan Reportů
 • PRAHA 1 - Lucerna Music Bar

  24.1.13

  Skvělej koncert! od Martina, 28.1.13
  Dvě hodiny našlápnutý starejma hitama a novýma kouskama. Skvělá atmosféra, super lidi. Lucerna se v lednu víc než vydařila.
 • Praha - Akropolis

  4.10.12

  Fajn křest od Mazeret, 7.10.12
  ale tenkrát v Roxy ten křest měl asi trochu větší šťávu, ale stále super hrajou :) Nové album už se pomalu a jistě učím :)

O tomto interpretovi

Obrazová galerie

podobní umělci

prohledávat dále