Interpret

Scooter

sledovat: Scooter u eventim.cz

Německá techno hudební skupina. Mezi její známé hity patří například Hyper Hyper, Break It Up, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud), One (Always Hardcore), The Question Is What Is the Question?, 4 AM a mnoho dalších.

Ticketalarm

Obdržíte email o spuštění prodeje vstupenek na koncert či událost vámi zvoleného interpreta.

O tomto interpretovi

Biografie interpreta

Německá techno hudební skupina. Mezi její známé hity patří například Hyper Hyper, Break It Up, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud), One (Always Hardcore), The Question Is What Is the Question?, 4 AM a mnoho dalších. (zdroj: Wikipedia 2016)
číst dále

 •  
  Scooter
    4.5 hvězdičky, od 2 Fan Reportů
 • Loket - Přírodní amfiteátr Loket

  6.7.14

  Nezapomenutelný zážitek od Gandalf, 9.7.14
  Scooter je prostě jednička a v Lokti byl jednička s hvězdičkou. Vystoupení bylo famózní, jen škoda, že i přes skandování lidí nepřidal ani jednu skladbu navíc, ale asi to bylo tím, že v neděli po 23h už neměli povolení dělat hluk. Atmosféra, zvuk i počasí vynikající. Jen s parkováním to není v Lokti nijak valné a také mohl pořadatel zajistit více WC budek, 3 záchody na 2000 lidí je fakt málo! Až bude Scooter někdy zase vystupovat v CZ, určitě znovu pojedu!
 • Brno - Kajot Arena

  24.2.12

  Scooter od Honza, 28.2.12
  Letošní koncert me v určitých věcech velice zklamal.Oproti loňskému roku byl koncert o dost menší.Málo stánků a tak.Scooter poslouchám od malička a mám je velice rád,ale s tím že se mělo začít v 20:00 a začlo kolem 20:45 a skončilo se ještě před 22:00 mě zklamali.

prohledávat dále