Mimoňská párty II. - vstupenky

Mimoňská párty II. - vstupenky

Druhý ročník ulítlé akce se širokým rozpětím žánrů a velkou náloží mimoňství! Vystoupí kapely MessenJah, Vasilův Rubáš, písničkář Jan Šesták a herec JAROSLAV DUŠEK. Celý koncert rozzáří světelná show ...

další informace ...

Ceny v přehledu

Objednat vstupenky
akceRegionydatum
PRAHA 1
Klub Lávka
Čt, 2.4.15
19:00 hod
 
cena od 100,00 Kč
ticketdirect možný vstupenky
1 - 1 od 1
Druhý ročník ulítlé akce se širokým rozpětím žánrů a velkou náloží mimoňství! Vystoupí kapely MessenJah, Vasilův Rubáš, písničkář Jan Šesták a herec JAROSLAV DUŠEK. Celý koncert rozzáří světelná show videomapping.

Přijďte a uvidíte, že NENÍ DŮLEŽITÉ BÝT "NORMÁLNÍ", ALE HLAVNÍ JE BÝT SPOLU RÁDI!

INTERPRETI:
MESSENJAH se řadí k nejvýraznějším osobnostem české reggae scény. Jako jeden z mála staví na síle poselství i melodie – tvoří zapálené, spiritualitou dotknuté texty, které mají sílu oslovit posluchače napříč věkovým i žánrovým spektrem.

Nezávisle maximální androfolkové duo VASILŮV RUBÁŠ je drsná kapela jemných mužů. Tato střelená dvojka dokáže rozohnit široké publikum všech věkových kategorií a různé míry mimoňství.

Autorské skladby JANA ŠESTÁKA, písničkáře na kolečkách, jsou otevírající, pohodové, inspirované jeho životní cestou.

SPOLURÁDI o.s. je neziskovka s posláním realizovat společné aktivity pro lidi s postižením a bez postižení. Hlavní specializací sdružení je cestování bez bariér. Pomáháme znevýhodněným lidem plnohodnotně si užít volný čas mezi zdravými přáteli. Těm na oplátku umožňujeme prožít nevšední zážitky a spatřit svět očima hendikepovaných. To je pro nás ta pravá integrace v praxi. Jak pěkně to funguje, se můžete přesvědčit na našem webu www.spoluradi.org nebo na facebookových stránkách Spolurádi.
 •  
  Jaroslav Dušek
    5 hvězdiček, od 1 Fan Reportu
 • PRAHA 1 - Lucerna Music Bar

  24.4.14

  úžasné od lebron, 18.2.15
  Naprosto neopakovatelná atmosféra s inspirativními mimoňi, kteří dodávali člověku neskutečnou energii a jsou to naprosto čisté a skvělé osobnosti, které jentak veřejně na podobné akci jen těžko zažijete. Vřele doporučuji všem, kterým se něco nelíbí, nebo si na něco stěžují. Myslím že po večírku s nimi a Jardou Duškem se takový myšlenky z Vaší hlavy rychle rozplynou!!

prohledávat dále