Artist

Magdalena Kožená

Curtain up: Magdalena Kožená at eventim.cz

Czech mezzo-soprano.

Ticket alarm – don’t miss any more events.

Register for the eventim.cz ticket alarm, and you’ll be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

About this artist

Artist biography

Magdalena Kožená was born in the Czech city of Brno and studied voice and piano at the Brno Conservatory and later with Eva Bláhová at Bratislava’s Academy of Performing Arts. She has been awarded several major prizes both in the Czech Republic and internationally, culminating in the Sixth International Mozart Competition in Salzburg in 1995. She w...
Read more

 •  
  Magdalena Kožená
    4.8 stars, from 5 Fan reports
 • PRAHA 9 - Pražský hrad / Španělský sál

  5/6/13

  Životní zážitek! from Radka Sadílková, 5/13/13
  Koncert magické Magdalény Kožené jsem si užila s přítelkyní, které jsem vstupenku věnovala jako DAR k sedmdesátým narozeninám. Kouzelné prostředí, působivá umělkyně, mimořádný výkon, krásný program, který gradoval promyšlenými přídavky... A ten bonus!!! Vkusně a nenápadně jsme byly o přestávce pořadatelem vyzvány závěrem jako překvapení zazpívat s ostatními posluchači Hodně štěstí, zdraví... paní Magdaléně Kožené k jejímu krásnému jubileu, to byla velká čest a třešeň na dortu tohoto skvostného májového večera. Dodnes v nás dojmy doznívají a s přítelkyní se nerady vzpamatováváme a vracíme do reality všedních dnů. I ta je však díky takovému vzácnému prožitku příjemnější:-)
 • PRAHA 1 - Pražský hrad / Španělský sál

  5/6/13

  Skvělá akce s nádhernou atmosférou from M. Rut, 5/13/13
  Paní Kožená opět odzpívala vše v plném nasazení a v dokonalém provedení. Pouze bych vytknul vybraný repertoár, který zjevně potěšil pěvkyni při realizaci, ale pro běžného diváka (obzvláště v provedení pěvec/klavír) mohl být více atraktivní. Občerstvení na počátku i o přestavce bylo pomalé a obsluha tristní.
 • PRAHA 1 - Pražský hrad / Španělský sál

  5/6/13

  Svělá akce from Pavel Kraus, 5/9/13
  Fantastický zážitek. Perfektní zpěv a doprovod zpěvačky excelentní. Na konci přídavek - Janáček - pecka.

Similar artists

Continue with your search