Artist

Magdalena Kožená

Curtain up: Magdalena Kožená at eventim.cz

Welcome to the artist page of Magdalena Kožená at eventim.cz. The artist page of Magdalena Kožená is being continually expanded: Here you can, or will soon, find fan reports, news, downloads, images and biographies.

Ticket alarm – don’t miss any more events.

Register for the eventim.cz ticket alarm, and you’ll be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Magdalena Kožená
    4.8 stars, from 5 Fan reports
 • PRAHA 9 - Pražský hrad / Španělský sál

  5/6/13

  Životní zážitek! from Radka Sadílková, 5/13/13
  Koncert magické Magdalény Kožené jsem si užila s přítelkyní, které jsem vstupenku věnovala jako DAR k sedmdesátým narozeninám. Kouzelné prostředí, působivá umělkyně, mimořádný výkon, krásný program, který gradoval promyšlenými přídavky... A ten bonus!!! Vkusně a nenápadně jsme byly o přestávce pořadatelem vyzvány závěrem jako překvapení zazpívat s ostatními posluchači Hodně štěstí, zdraví... paní Magdaléně Kožené k jejímu krásnému jubileu, to byla velká čest a třešeň na dortu tohoto skvostného májového večera. Dodnes v nás dojmy doznívají a s přítelkyní se nerady vzpamatováváme a vracíme do reality všedních dnů. I ta je však díky takovému vzácnému prožitku příjemnější:-)
 • PRAHA 1 - Pražský hrad / Španělský sál

  5/6/13

  Skvělá akce s nádhernou atmosférou from M. Rut, 5/13/13
  Paní Kožená opět odzpívala vše v plném nasazení a v dokonalém provedení. Pouze bych vytknul vybraný repertoár, který zjevně potěšil pěvkyni při realizaci, ale pro běžného diváka (obzvláště v provedení pěvec/klavír) mohl být více atraktivní. Občerstvení na počátku i o přestavce bylo pomalé a obsluha tristní.
 • PRAHA 1 - Pražský hrad / Španělský sál

  5/6/13

  Svělá akce from Pavel Kraus, 5/9/13
  Fantastický zážitek. Perfektní zpěv a doprovod zpěvačky excelentní. Na konci přídavek - Janáček - pecka.

Similar artists

Continue with your search