Výstava Tutanchamon - vstupenky

Výstava Tutanchamon – jeho hrobka a poklady. Vyjímečná cesta do kolébky civilizace - do doby egyptských faraonů.

další informace ...

 • kdy & kdo

 • Fro mne a ostatní!

 • EVENTIM komunita

Vyberte si nyní své vstupenky:

Koupit vstupenky
Výstava Tutanchamon – jeho hrobka a poklady vás přenese do kouzelného světa – ocitnete se v útrobách obrovské pokladnice, objevíte nové světy a nové zázraky. Výstava proniká do všech smyslů svých návštěvníků. S pomoci nejnovějších technologií úspěšně oživuje fascinující svět zaniklého exotického impéria na Nilu.

Na prohlídku je doporučeno vymezit si nejméně 2 hodiny.
 •  
  Tutanchamon - Jeho hrob a poklady
    4.8 hvězdičky, od 13 Fan Reportů
 • Praha - výstaviště Holešovice

  21.9.13

  Krása z Egypta od Jana, 25.9.13
  opravdu krásná výstava, nikdy jsem nic krásnějšího neviděla, škoda že jsem se o prodloužení až do října dozvěděla pozdě, hnala jsem se na poslední chvíli v sobotu 21.9., vstupného nelituju, opravdu to stojí za shlédnutí, odlesk zlata vás vrátí do dávných dob!
 • Praha - výstaviště Praha

  30.8.13

  Skvela vystava od Tutanchamon, 2.9.13
  Na pomery v Ceske republice pomerne drahe vstupne, ale cekove pojeti vynikajici, vcetne audio systeemu, ktery ma i verzi pro mladsi navstevniky. Nase vnucka (7 let) byla nadsena. Moc dekujeme organizatorum za uzasny zazitek, ktery zdaleka prevazuje cenu vstupneho. Dekejeme. Havelkovi.
 • Praha - výstaviště Holešovice

  19.8.13

  jedinečná příležitost od Dáša, 22.8.13
  artefakty z Tutanchamonovy hrobky nemá člověk možnost vidět všechny na jednom místě a ještě tak zblízka jako na této výstavě. Líbila se mi i forma podání informací a dokumentární filmy, které jsou součástí prohlídky. Odborné informace byly podány srozumitelnou formou, výstava byla i dobře organizačně zvládnutá, jen trochu rušilo že někteří členové personálu se nechovali zdvořile, konkrétně při vydávání audioprůvodce dávaly slečny jasně najevo že jakékoliv dotazy je velice obtěžují

prohledávat dále