Interpret

Mighty Sounds

sledovat: Mighty Sounds u eventim.cz

Mighty Sounds je český letní hudební festival zaměřený převážně na zahraniční hudbu ze žánrů punk, ska, reggae, rock´n´roll a dalších.

Ticketalarm

Obdržíte email o spuštění prodeje vstupenek na koncert či událost vámi zvoleného interpreta.

O tomto interpretovi

Biografie interpreta

Mighty Sounds je unikátní třídenní hudební festival, který se koná každoročně v červenci v Táboře. Festival se soustředí především na punk a punkrock, rock'n'roll, hardcore, reggae, ska, rockabilly, indie rock a hudební styly a scény, které se od nich odvíjejí anebo s nimi úzce souvisejí. Specialitou festivalu je fakt, že každoročně představuje hla...
číst dále

Obrazová galerie

 •  
  Mighty Sounds
    4.5 hvězdičky, od 4 Fan Reportů
 • Tábor - Tábor, Čápův dvůr

  3.7.15

  Hudba super, ostatní nic moc od Hana P., 8.7.15
  Dobrý den, festival byl po hudební stránce opravdu, opravdu skvělý, ale připravenost pořadatelů na avízované horké počasí, mizivá. V celém areálu jediný přístřešek, který by poskytnul azyl před sluncem!!! Příště prosím o proaktivní přístup!
 • Tábor - Letiště Čápův dvůr

  3.7.15

  Nezapomenutelný zážitek od Kuba, 8.7.15
  Letošní Mighty Sounds mě skutečně mile překvapilo. Vše bylo perfektní (až na to úmorný vedro, ale za to organizátoři asi moc nemůžou :D).
 • Tábor - Letiště Čápův dvůr

  3.7.15

  We love Mighty Sounds! od KateMexx, 7.7.15
  Skvělá akce s ojedinělou účastí. Line-up každý rok překvapí a potěší. Většina kapel Vás dostane jedinečně zvládnutým vystoupením, které rozproudí široké publikum. Pořadatelsky zvládnuto. Tomuhle festivalu jednoduše není co vytknout.

podobní umělci

prohledávat dále